Svet-Stranek.cz
HOP HOP, HIP HIP, JEP JEP
Skládačka Team

Skladacka Team:HOP HOP, HIP HIP, JEP JEP

Skladacka Team

Zdravím všechny přátele a fanoušky extrémní cyklistiky. Nechť jsou tyto stránky inspirací pro všechny ostatní i pro budoucí generace.

Na úvod něco málo o vzniku Skládačka Teamu.
Idea založit Skládačka Team vznikla někdy na jaře 2007 (jasně že v hospodě) partou mladých, krásných lidí, kterým došlo, že kupovat si přehnaně drahá kola, na kterých budou jezdit stejně jen na pivo, je hovadina. Vytáhli tedy kola svých praotců a když se jich v jedné knajpě sešlo pět pohromadě, nápad založit Skládačka Team a uspořádat Tour de Knajp byl na světě. Stačilo už jen domluvit datum, trasu, nakoupit trička a slamáky a mohlo se vyrazit. Jak se tento geniální nápad vyvíjel dál, si můžete přečíst a prohlédnout na těchto stránkách. Snad jen ještě pro pořádek: Tour de Knajp chápej co hospoda to jedno bo dvě piva(snad to nebudou číst švestky).Doufám, že se vám naše stránky budou líbit tak, jako mně a kdyby měl někdo blbý kecy, nebo třeba i ňákej nápad nebo připomínku, ať to dá do fóra nebo mi napíše na misa.flidr@seznam.cz. Z úsporných důvodů tady nejsou všechny fotky, ale esi má o ně někdo zájem, ať dá vědět.

Přeju všem skládačkářům hodně zdraví a síly do dalších tours a vy ostatní vězte, že jestli nám to svaly, játra a manželky dovolí, tak dalších fotek bude jen přibývat.

s pozdravem skládačkář Míša
návštěvníků stránky
celkem156 066
tento týden289
dnes23