Svet-Stranek.cz
HOP HOP, HIP HIP, JEP JEP
Skládačka Team

Tour De Knajp 2013:HOP HOP, HIP HIP, JEP JEP

Tour De Knajp 2013

Tak opět s menším zpožděním(ale lepší pozdě než vůbec) přináším info a hlavně foto z Tour De Knajp 2013.

Na jubilejní sedmý ročník se Skládačka Team opět sešel v plné parádě (z blíže nejasných důvodů chyběl jen skládačkář Martin a skládačkář Prťka) a již tradičně, první víkend v sprnu, vyrazil z Benátského hřiště vztříc okolním hospodám, kopcům, výmolům a jiným nebezpečným nástrahám.

Letošní TDK s námi z části absolvoval i nejmladší skládačkář Sebík, který ovšem vetšinu cesty prochněl a po dvou etapách si zavolal tágo a odjel domů za mámou. Což mu pro tentokrát projde, ale příště to má za suda.

Fanynka Mánička nás jako vždy očekávala za kruháčem a vítala nás širokým úsměvem a hlavně teamovým pitím, peprmintkou. Od Máni jsme dostali speciální dárky, a to tužky a notýsky na zapisování důležitých okamžiků během TDK. Tohoto nelehkého úkolu se zhostil skládačkář Míra a popravdě by se mi ten notýsek teď docela hodil. Ale problém onoho tajemného notesu je, že polovina není k přečtení a druhá není k publikování. A nedivil bych se, kdyby Míra existenci tohoto "bonzbloku" popřel :)

Každopádně TDK 13 probíhala až nečekaně hladce, v pátek se v pořádku a s tradičním spožděním dorazilo do hospody U Toulovce, kde na nás čekal již tradičně prudérní vrchní. Večeře se mu ale povedla a následné závody na koloběžce a houpacím koni se vydařily taky. Za což onomu vrchnímu patří dík a zároveň omluva.

Druhý den se bez snídaně vyrazilo směr Polanka, Bor u Skutče a Proseč, kde se Skládačka Team setkal s profesionálními závodníky s ještě profesionálnějšími koly. Nechtěli jsme je ale ztrapnit, tak jsme jejich výzvu na závod odmítli, dopili pívo a zelenou, a hrdě a se vztyčenými hlavami jsme vzali skládačky a vytlačili kopec na Paseky. V hospodě na Roubence nás už očekával Šéf, který od nás dostal sombréro, a po pár pivech a menší rundě zelených, a Lubovýmu "faux pas" s mini pizzou se šlo spát.

Poslední den TDK 13 se už nesl v pohodovém tempu a po vyčištění zubů v Roubence se Skládačka Team vydal na cestu zpět. Poděkování ještě patří hospodskému U Lukase za super steaky na grilu a Vodouchoj za speciální vyprošťovák, co si za boha nevzpomenu, z čeho se skládal. Schválně, jestli si někdo ze skládačkářů vzpomene a napíše to fóra.
Do Benátek, kde už nás netrpělivě vyhlíželi naši nejmilejší, jsme dorazili jen tak tak a před ohromnou bouřkou a deštěm jsme se všichni (teda až na Přému, který tuto výzvu přijal a vydal se v tom největším lijáku domů) schovali v naší hospodě.

TDK 2013 se opět skvěle vydařila, zažilo se spoustu srandy (tajemný notes by mohl vyprávět. Ale nebude), a snad se ve zdraví všichni sejdem zase příští rok na jubilejní osmý ročník.

HOP HOP HIP HIP JEP JEB
návštěvníků stránky
celkem156 066
tento týden289
dnes23