Svet-Stranek.cz
HOP HOP, HIP HIP, JEP JEP
Skládačka Team

Tour De Knajp 2012:HOP HOP, HIP HIP, JEP JEP

Tour De Knajp 2012

Zdravím všechny fanoušky dnes již legendárního Skládačka Teamu z Benátek a přináším menší info z Tour De Knajp 2012.

Letošní šestý ročník byl bohužel také jeden z nejchudších na skládačkáře. Skládačkář Luba si nešťastně poranil rameno při fotbale, Skládačkář Martin nedostal opušťák z práce a Skládačkář Já byl pracovně v čudu. Z čehož plynou následná ponaučení do příštích ročníků: Nahlásit v rachotě dovolenou v čas, zbytečně to nepřehánět se sportem a nejezdit do zahraničí, ikdyž vám šéf slíbí, že je to jen na chvíli.

Jelikož jsem se tedy neúčastnil letošní TDK a nikdo jiný se nechce zhostit tak veledůležitého úkolu, jako je informovat svět o průběhu letošní tour, musím své poznámky čerpat z poněkud matoucích informací Skládačkáře Přémy a z pár fotek co mi zaslala naše věrná fanynka Mánička, která skládačkáře ani letos nenechala na holičkách a přišla nás podpořit.
Skládačka Team letos vyrazil opět z Benátského hřiště, kde skládačkáři Přéma a Čert představili své úpravy na strojích alá Safety Car a jejich geniální nápad s náhradním kolem vždy po ruce byl později oceněn hlavně Skládačkářem Mírou. TDK 2012 začala jak již tradičně prvním pivkem a zelenou rundou v hospodě V Okliku a pokračovalo se po naší, za ty léta už vyjeté trase směr Vranice. V hospodě U Lukase se přidal skládačkář a vlajkonoš Péťa a tour pokračovala přes Budislav, kde Skládačkář Míra (a to mě hodně pobavilo) rozlil první pívo, a dále až do pátečního cíle hospody U Toulovce, kde na skládačkáře čekal mladší a hezčí bratr Skládačkáře Prťky. Na druhý den ráno se kvůli nočním bojům o spacák, šermířskému zápasu a hektolitrech vypité zelené vstávalo později a z časových důvodů se vynechala hospoda Na Polance a vyrazilo se směr k naší oblíbené Roubence. Za zmínku ale určitě stojí svařování řidítek Skládačkáře Péti v Boru, ledová koupel skládačkářů Lubiny a Máry, mini turnaj v mini golfu a sedřená prdelka Skládačkáře Čerta. Nedělní a zároveň cílová etapa začala opět se spožděním z podobných důvodů jako ta sobotní, plus kvůli vyníkající snídani a krásné dívčí obsluze v Roubence(jako bych vás viděl). Dál se pokračovalo v pohodičce, teda až na trable s kolem Skládačkáře Míry, žaludkem skládačkáře Přémy a saltem mortale skládačkářem Máry, a v pořádku se dorazilo zpět do Benátek, kde už na svůj Skládačka Team čekali ti nejmilejší a nejvěrnější, včetně fanynky Máničky s dárkem od naší další(a určitě né poslední) fanynky Vendulky.

Tour De Knajp 2012 se opět skvěle vydařila a myslím, že i v menším počtu se užilo spoustu srandy a vypilo spustu zelené a piv. Což už ale k životu správného Skládačkáře patří. Co je ale hlavní, tak letošní tour zvládli všichni skládačkáři ve zdraví a bez větších urazů a potíží se dopravili zpět domů. Tak doufám, že další ročníky se zase sejdem v plném počtu a opět všem představíme "Žlutý Balet" ve své plné síle a kráse. Musíme. I kdyby Čert na skládačce jel.

HOP HOP HIP HIP JEP JEP
návštěvníků stránky
celkem156 064
tento týden287
dnes21