Svet-Stranek.cz
HOP HOP, HIP HIP, JEP JEP
Skládačka Team

TDK 2011:HOP HOP, HIP HIP, JEP JEP

TDK 2011

Tak, a je to tu. Další ročník světoznámého sportovního a pivního klání, Tour de Knajp, je za námi. A jako vždy se skvěle podařil. Ikdyž na začátku TDK zavládlo ve Skládačka Teamu veliké zklamání, páč skládačkář Čert přijel na startovní čáru autem a se zlomenou nohou. Svůj team však na holičkách nenechal a tour absolvoval autem za pomoci své krásné a hlavně tolerantní přítelkyně, která si tímto vysloužila v pořadí druhé čestné členství ve Skládačka teamu. To první patří již třetím rokem naší věrné fanynce Máničce, která na nás opět čekala a tentokrát nás občerstvila speciálním skládačkářským panákem teamového pití, Skládačkářskou Zelenou. Jinak Tour de Knajp 2011 probíhala opět hladce (všichni, kromě skládačkáře Luby a jeho tradičního "okénka" by mohli vyprávět) a až na odřené lokty skládačkáře Máry, prasklej řetěz skládačkáře Míry, ukradenou flašku zelený skládačkáře Míši, záhadně "zmizelých" peněz skládačkáře Přémy a bouchlé pneumatiky skládačkáře Péti, byla letošní TDK opět super.

Chtěl bych ještě na závěr prostřednictvím těchto skvělých stránek poděkovat všem ostatním, kteří se nějakým způsobem na TDK podílejí, ale tour neabsolvují. Například trpělivým řidičům aut, kterým se dost často pletem na silnici, štamgastům z několika hospod, kde občas uděláme bordel a vypijem všechnu zelenou, ale hlavně všem skvělým hospodským, co nám většinou vyjdou vstříc a vždy nám to pívo nalejou. Zvláštní dík pak patří Roubence v Borové a celé její posádce, že nás tam už pátým rokem trpí, starájí se o nás, zásobují zeleným likérem a ráno usmaží vejce :-)
No a díky patří samozřejmě každému statečnému skládačkáři, že tento jubilejní pátý ročník dopadl na výbornou, nikomu se nic vážného nestalo a dorazili jsme v pořádku zpět domů.

Přeji Skládačka Teamu dalších minimálně pět ročníků vydařených jako ten letošní a příští rok se doufám opět všichni sejdem na startovní čáře v Benátkách a opět ukážeme světu, co je to Skládačka Team :-)

HOP HOP HIP HIP JEP JEP
návštěvníků stránky
celkem156 066
tento týden289
dnes23