Svet-Stranek.cz
HOP HOP, HIP HIP, JEP JEP
Skládačka Team

Tour De Knajp 2014:HOP HOP, HIP HIP, JEP JEP

Tour De Knajp 2014

Zdravim vsechny priznivce extremne narocneho adrenalinoveho zluteho sportu, mezinarodne znameho jako Tour De Knajp.
Rok se opet s rokem sesel, jubilejni osmy rocnik TDK je uspesne za nami a ja si konecne nasel cas povesit nejake info a foto na nase krasne stranky.

Jelikoz jsem se ale nemohl letosni tour zucastnit a skladackari me o prubehu moc neinformovali(za coz je ceka kazensky postih), predavam info o TDK 2014 od Skladackare Premy, ktery mi v mejlu strucne popsal, co se behem nejdulezitejsi udalosti roku udalo.
Jelikoz muj firemni laptop nema interpunkcni znamenka, Skladackar Prema mi dal genialni radu, jak tento problem vyresit. Jeho super napad jsem ale nevyuzil, protoze se mi proste nechtelo a hlavne nejsem cvaklej...

Podle fotek co jsem videl musim pochvalit hlavne Skladackare Sebika, ktery si na letosni TDK poridil super sedacku a nechal se vozit tatinkem, Skladackarem Premou. Ikdyz na fotkach to vypada, ze Skladackar Sebik menil tatinky podle toho, kdo mel zrovna vic bonbonu nebo orechu.
Taky musim pochvalit Skladackare Maru, ktery jako jediny skladackar poctive foti behem cele tour, tudiz se na fotkach moc nevyskytuje. Kdo chce videt, jak vlastne Skladackar Mara vypada, at si ho vyfejzbukuje ;)

Ale pochvala samozrejme patri i ostatnim skladackarum, nejen za to, ze si vzpomneli na sveho samozvaneho predsedu pomoci krasnych(ikdyz ponekud velkych) vlajek za kloboukem, ale taky za to, ze udrzuji tuto skvelou tradici a hlavne super partu pohromade a ze uz urcite spradaji plany na Tour De Knajp 2015.

hop hop hip hip jep jeb

a ted uz slibeny komentar Skladackare Premy…

Nazdárek,
tak něco málo o TDK 14,třeba to můžeš použít(můj nápad) zkopíruj si to při psaní.to by mělo jít : ě š č ř ž ý á í é ú ů Š Č Ř Ž

Ted TDK 14:
Tak na hřišti jsme se sešli tradičně v pátek kolem 14 hodiny,kam jsem dorazil s novým tuningem pro nejmladšího skládačkáře,díky kterému jsme vyráželi v počtu sedmi skládačkařů,po odpadnutí vymlouvajících se(jen Michal poctivé alibi)vyráželi jsme opět s novýma přikrývkama vzor pampaliny s americkou vlajkou na smutek odloučení skládačkáře Míši v USA(bylo to hodně s připomínkama (tak Mára je zaúkolován s kloboukama na příští rok)Záčátek klasicky ze hřiště do Okliku,kde bylo pivko a liho od Míši,pak Kolja s Máničkou a dárky.Pak už začli delší etapy,při kterých se říká Polanka,ale myslí se Podháj(Luba)a další jeho hláška,když se na Rovince povídá,řekneme si to večer,Luba reaguje:tak si tam pokecejte, doplnění ořechama,ale Sebovi se dávaj červi,nakonec si vysloužil taky voříšky jako i Luba poprvé.Ted úsek kratších etap k Lukasovi a Koruně.Séba se stále drží,ale tatínek už motá jazyk.U Sejkorů koláčky a poslání nejmladšího skládačkáře taxíkem domů, postupné přesouvání na vrcholovku na Budislav odkud klidný sjezd k Toulovcovi. Cestou nějaké ztráty(pumpička,duše) a hlavně chut Lubiny. Už mu chutná Otakárek. Ráno přesun na Roudnou na snídani. Úkol soboty dorazit na Zderaz na oslavu,který byl splněn a stvrzen vítězstvím 1:1 s cvičebním balonem.Večer dojezd na Borovou,kde u golfu zavřené dveře,branky a malá holčička reklama na roubenku.Tady prý musíme obejít ze zadu,ale lepší bude když zajedem do lesa,tam nám i nalejou(její slova).Roubenka klasická pařba s dozvuky na celou neděli pro Přému(nebyl dobrý nápad pít 10zelených na závěr sám. Ale ostatní opět už nechtěli, debata se šéfem kdo koho může mít u stolu ožralci ) v noci přejezd ke koupalku jen v pěti,Přéma hlídal u roubenky a ráno vstával jako:porod žirafčího mláděte(dle slov šéfika). Po snídani odjez za slunečného počasí do bouřky a černoty,vše chodilo kolem a nás to jen lízalo,za sucha až domů.Jen po mokré silnici a těsnému skrytí u Vodoucha.Déšt jen při sezení v hospodách. Šťastný a zdravý dojezd do Okliku.Kde jsme očekávali vítání fanoušků,fanynek,přítelkyň,manželek,dětí a mňamky v hospodě po tak dlouhé odlučce.Nakonec jsme koukali jak jsme nikomu nechyběli.NIKDO nás tam nečekal a nemával.Už ani za těma svobodnýma nedorazili a k jídlu nakonec jen klobásky.Párty nijak do rána,ale postupný rozchod až závěr Míra,Mára ...

tak takhle nějak to bylo,další info si musíš zjistit jinde a poupravit i podle fotek
zatím zdar Přéma
návštěvníků stránky
celkem156 064
tento týden287
dnes21